Biz Kimiz?

A.C.M Hacıbey Tarım Ürünleri Ltd. Şti.

"Dünyanın En İyi Lezzetleri, En Doğal Haliyle"

A.C.M Hacıbey Tarım Ürünleri Ltd. Şti., 2001 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde kurulmuştur. Hacıbey, yaş sebze ve meyvelerin ambalajlanması, nakliyesi ve ihracatını üstlenmektedir. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu, ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan dörtten fazla soğuk hava deposu tesislerimizden sağlanmakta ve Asya ve Avrupa’nın birçok ülkesine ihraç edilmektedir. Bu kapsamda firmamız, ülkemizin saygın firmaları arasında önemli bir konuma sahiptir.

Taze ve Kaliteli Ürünler
Geniş Ürün Yelpazesi
Güvenilir ve Profesyonel Hizmet
Uluslararası İhracat Deneyimi
Sürdürülebilirlik ve Çevre Dostu Yaklaşım

Dünya Sofralarını Taze Taze Renklendiriyoruz.

Ton / Yıl
Ürün Çeşidi
Ülkeye İhraç
VİZYON - MİSYON - DEĞERLERİMİZ

ACM HACIBEY GROUP

Vizyon

“Firmamızın vizyonu, yaş sebze ve meyve sektöründe lider bir konuma ulaşmak ve dünya genelinde en kaliteli ürünleri tedarik etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmayı hedefliyoruz. Sürekli yenilik ve gelişime açık olarak, sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyor ve müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.”

Misyon

“Müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu bizim için önceliklidir. Bu nedenle, yaş meyve ve sebzelerimizi yetiştirirken, işlerimizi etik ve adil bir şekilde yürütme taahhüdünde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, onların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli çaba sarf ediyoruz.Toplumumuzda sağlıklı yaşam bilincini artırmak ve yaş meyve ve sebzelerin önemini vurgulamak için çeşitli eğitim ve bilgilendirme programları düzenliyoruz.  Ayrıca, ihtiyaç sahibi olanlara erişilebilir ve uygun fiyatlı yaş meyve ve sebze sağlayarak toplumsal dayanışmayı destekliyoruz.

Değerlerimiz

Müşterilerimize en sağlıklı ve taze meyve ve sebzeleri sunmak için çaba gösteriyoruz. Sağlıklı yaşamın temelini oluşturan doğal ve besleyici ürünlerimizle topluma katkıda bulunuyoruz. Sürekli olarak yenilikçi tarım teknikleri ve iş süreçleri geliştirerek verimliliği ve kaliteyi artırıyoruz. İnovasyon ve teknolojiyi kullanarak daha sürdürülebilir bir tarım modeli oluşturmayı hedefliyoruz.

A.C.M Hacıbey Tarım Ürünleri Ltd. Şti., 2001 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde kurulmuştur.

HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0 532 314 0921
info@hacibeygroup.com
Adres Bilgileri girilecek